Emekli Maaşı Başka Bankaya Nasıl Taşınır?

adminGenel, Haber0 Yorum3 Kasım 2013

Bankalar emeklilerin maaşını kendi bankaların taşımak için emeklilerin peşine düştü. Peki emekli maaşını başka bankaya taşımada bir sorun olur mu? Hayır, tam aksine bir çok banka bunun karşılığında emeklilere hediyeler, puanlar, promosyonlar veriyor.

Hangi bankanın ne kadar verdiğini bir önceki yazımızda yazmıştık. Kampanyalarda sınır yok.

Peki bu maaş taşıma işlemini nasıl yapacaksınız?

Maaş taşıma için SGK İl müdürlüklerine ya da www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifrenizle başvurabilirsiniz. Bunun ardından da başvurmak istediiğiniz bankaya giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz biraz daha bekleyin ki kampanyalar daha da çoğalsın!

Bir önceki yazımız olan Emeklilere 200 Lira Promosyon başlıklı makalemizde emekli maaşı hangi bankaya, emekli maaşı transfer ve emekli maaşı transferi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar emekli maasi nasil tasinir, emekli maaşımı başka bankaya nasıl aktarabilirim, emekli maaşını başka bankaya taşıma, ssk emekli maa?? bankaya aktarma, Maaşımı taşımak istiyorum, sgk emekli maaşını bankaya aktarma, emekli maaşımı başka bir bankaya nasıl aktarabilirim, emekli maasi baska bankaya aktarma, ssk emekli maaşımı nasıl taşırım, sgk maaşı başka bankaya aktarma

Etiketler: , , , ,

Emekli Maaşı Başka Bankaya Nasıl Taşınır? Hakkında Yorum Yaz

KONU ARA

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu